Ola Bilgren akvarell

Ola Bilgren akvarell
Ola Bilgren akvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BILLGREN, Ola (1940-2001): Clemenstorget i Lund, signerad och daterad a tergo Ola Billgren, Lund 1962, akvarell på papper, 26x33,5 cm

279946

2014-12-08