Kåsor slev stekpannor mm Nore Edlund

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KÅSOR, 8 st, SLEV, FORMAR, 4 st, SKÅLAR, 2 st, STEKPANNOR, 3 st, koppar, 18/1900-tal, bl a med märkningar AW, IAF, LEH, längd ca 12-51 cm
PROVENIENS: Nore Edlund

279947

2014-11-25