Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
ALADÅBFORMAR, 5 st, VAS, TALLRIK, koppar, 18/1900-tal, bl a dekor av kräfta, längd/diameter ca 17-26 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö
279950
2014-11-25