Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LYKTOR, 3 st, RYMDMÅTT, 3 st, ALADÅBFORMAR, 2 st, plåt, LJUSTER, smide, 18/1900-tal, rymdmåttenshöjd ca 6,5-24 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö
Skador, delar saknas
279957
2014-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här