Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROSENSOHN, Lennart (1918-1994): Figur med duvor, signerad Rosensohn -78, olja på duk, 54x76 cm
279962
2014-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här