Lennart Rosensohn

Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROSENSOHN, Lennart (1918-1994): Figur med duvor, signerad Rosensohn -78, olja på duk, 54x76 cm

279962

2014-12-09