Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BESSMAN, 3 st, järn, handtag i svarvat trä, märkta 1850 FM, 1865 OAM?, ÅH 1866, längd ca 74-80 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö
Slitage, smärre skador
279969
2014-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här