Bessman Nore Edlund

Bessman Nore Edlund
Bessman Nore Edlund
Bessman Nore Edlund
Bessman Nore Edlund

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

BESSMAN, 4 st, järn, handtag i svarvat trä, varav en märkt Svalling & Co, längd ca 82-89 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

Slitage, smärre skador

279970

2014-11-25