Bessman Nore Edlund
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BESSMAN, 4 st, järn, handtag i svarvat trä, varav en med gradering för skålpund och kilo märkt 1893-95 Bröderna Berhard och Oskar Liberg, längd ca 70-93 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö
Slitage, smärre skador
279979
2014-11-25