Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BESSMAN, 4 st, järn, handtag i svarvat trä, bl a märkta B&O Liberg, Nyhammar Grangärde, längd ca 59-83 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö
Slitage, smärre skador
279983
2014-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här