Bessman Nore Edlund

Bessman Nore Edlund
Bessman Nore Edlund
Bessman Nore Edlund
Bessman Nore Edlund

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BESSMAN, 8 st, varav ett i mässing och järn, ett märkt DS 1738, längd ca 20-71 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

Slitage, smärre skador, handtag saknas

279988

2014-11-25