Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, 1800-talets sista kvartal, nyrokoko, urverk märkt Japy freres samt numrerad 2397, slagfunktion, fodral i brons, dekor av figurscen höjd ca 33 cm

280009

2014-11-26