Rokokobyrå
Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BYRÅ, rokoko, 1700-tal, fanérad i valnöt, beslag och lister i mässing, 3 lådor samt skrivskiva, bukig form med rundade hörn, höjd ca 86, 52x106 cm
Skador, lagningar, listdelar lösa, fanérbortfall
280016
2014-11-26