Rokokobyrå

Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BYRÅ, rokoko, 1700-tal, fanérad i valnöt, beslag och lister i mässing, 3 lådor samt skrivskiva, bukig form med rundade hörn, höjd ca 86, 52x106 cm

Skador, lagningar, listdelar lösa, fanérbortfall

280016

2014-11-26