Sengustavianska seltersglas
2014-11-26
280045
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SELTERSGLAS, 5 st, 1800-tal, sengustavianska, slipad och förgylld dekor, höjd 7,5 cm
Ytslitage