Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BLACK, Andrew (1850-1916): Fiskebåt, signerad Andrew Black R.S.W., olja på pannå av papp, ca 35x24 cm
Skador
280047
2014-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här