Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BLACK, Andrew (1850-1916): Fiskebåt, signerad Andrew Black R.S.W., olja på pannå av papp, ca 35x24 cm
Zustandsbeschreibung
Skador
280047
2014-11-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner