Karmstolar Windsormodell

Karmstolar Windsormodell
Karmstolar Windsormodell
Karmstolar Windsormodell
Karmstolar Windsormodell
Karmstolar Windsormodell
Karmstolar Windsormodell
Karmstolar Windsormodell
Karmstolar Windsormodell
Karmstolar Windsormodell
Karmstolar Windsormodell
Karmstolar Windsormodell
Karmstolar Windsormodell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal andra hälft, Windsormodell, betsade

Ytskador

280055

2014-11-26