Askar och burk i tenn

Askar och burk i tenn
Askar och burk i tenn
Askar och burk i tenn
Askar och burk i tenn
Askar och burk i tenn
Askar och burk i tenn
Askar och burk i tenn
Askar och burk i tenn
Askar och burk i tenn
Askar och burk i tenn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASKAR med lock, 3 st, BURK med lock, tenn, 1900-talets första hälft, bl a GAB, höjd 5-14 cm

Ett lock skadat, ytslitage

280061

2014-11-26