Rokokostil spegel

Rokokostil spegel
Rokokostil spegel
Rokokostil spegel
Rokokostil spegel

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, rokokostil, 1800-tal, förgylld, rik dekor i pastellage med rocailler, delvis genombrutet krön, ca 130x58 cm

Sprickor, slitage, färgbortfall

280069

2014-11-26