Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
VAN GOYEN, Jan, hans krets: Landskap med bondgård, 1600-tal, olja på pannå, ca 37x49 cm
Mindre skada vid ram
280076
2014-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här