Jan van Goyen hans krets oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

VAN GOYEN, Jan, hans krets: Landskap med bondgård, 1600-tal, olja på pannå, ca 37x49 cm

Mindre skada vid ram

280076

2014-11-26