Eva Martinson

Eva Martinson
Eva Martinson
Eva Martinson
Eva Martinson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARTINSON, Eva (1900-tal): "Kärnklippan em", olja på duk, signerad Eva Martinson a tergo, 35x34 cm
UTSTÄLLD: Galleri ÖVerkikaren Stockholm 2009, "Encephalon - drömmar och verklighet"
ÖVRIGT: Eva Martinson är dotter till Harry Martinson

280103

2014-11-26