Oljemålning 1800-tal

Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Motiv av jaktstilleben, 1800-tal, England, bär otydlig signatur, olja på duk, ca 18x20 cm
PROVENIENS: renoverad av Nationalmuseum, av konservator G. Jeansson 1947

Smärre färgbortfall

280105

2014-11-26