Oljemålning 1800-tal
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Motiv av jaktstilleben, 1800-tal, England, bär otydlig signatur, olja på duk, ca 18x20 cm
PROVENIENS: renoverad av Nationalmuseum, av konservator G. Jeansson 1947
Smärre färgbortfall
280105
2014-11-26