James Coignard färgcarborundum

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2008): (2) Kompositioner, signerade och numrerade J. Coignard 15/90, färgcarborundumetsningar, 33x25 cm

280111

2014-11-26