Anthonie Palamedes hans efterföljare lavering

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PALAMEDES, Anthonie, hans efterföljare (1700-tal): Figurscen, lavering på papper, 22,5x33 cm
Proveniens, Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm

Omfattande ytskador, uppklistrad på kartong, hål, fuktskador

280114

2014-11-28