Rakspegel höj- och sänkbar

Rakspegel höj- och sänkbar
Rakspegel höj- och sänkbar
Rakspegel höj- och sänkbar
Rakspegel höj- och sänkbar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAKSPEGEL, 1800-talets slut, valnöt, höj- och sänkbar, med fällbar låddel, höjd ca 153 cm

Lös låddel/skruvar saknas, smärre skador, lösa delar medföljer

280130

2014-11-26