Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAKSPEGEL, 1800-talets slut, valnöt, höj- och sänkbar, med fällbar låddel, höjd ca 153 cm
Lös låddel/skruvar saknas, smärre skador, lösa delar medföljer
280130
2014-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här