Byrå sengustaviansk

Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets början, sengustaviansk, 3-lådig, faner i mahogny, intarsia, dekor av meanderbård, låda 1+2 med inredning av fack, romboidformade nyckelskyltar i ben, höjd ca 80, 49x100 cm, nycklar medföljer

Ovansida med några fläckar och märken, smärre skador och bortfall

280132

2014-11-26