Esaias Thorén färglitografi

Esaias Thorén färglitografi
Esaias Thorén färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -64, 15/75, färglitografi, ca 32x39 cm

280151

2014-11-26