Correggio efter olja

Correggio efter olja
Correggio efter olja
Correggio efter olja
Correggio efter olja

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CORREGGIO, efter (1700-tal): Madonna med Barnet, olja på duk, 81x67 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall, retuscher

280157

2014-11-28