Bojan Kina

Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOJAN, porslin, Kina, troligen sent 1800-tal, dekor av påfåglar i underglasyrblått, höjd 19 cm

Mynningen med retuscherad lagning

280176

2014-11-26