Stolar Orkesterstolen
2014-11-27
280192
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 6 st, "Orkesterstolen", formgivna av Sven Markelius för Bodafors, 1900-talets andra hälft, brunbetsade, stapelbara, sitthöjd 47 cm
Slitage