Skulptur Buddha

Skulptur Buddha
Skulptur Buddha
Skulptur Buddha
Skulptur Buddha
Skulptur Buddha
Skulptur Buddha
Skulptur Buddha
Skulptur Buddha

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FIGURIN, metall, Siam, 1800-tal, Buddha på tron, sk Bangkokskolan, höjd 36 cm

Smärre slitage

280198

2014-11-26