Soffa Mogensen
2014-11-27
280208
| Klubbat belopp | 9 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
SOFFA, Danmark, 1960-tal, Börge Mogensen för Frederica Stolefabrik, klädd i brunt läder, längd ca 220 cm
Bruksslitage