Soffa Mogensen

Soffa Mogensen
Soffa Mogensen
Soffa Mogensen
Soffa Mogensen
Soffa Mogensen
Soffa Mogensen
Soffa Mogensen
Soffa Mogensen

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SOFFA, Danmark, 1960-tal, Börge Mogensen för Frederica Stolefabrik, klädd i brunt läder, längd ca 220 cm

Bruksslitage

280208

2014-11-27