David Tägtström oljemålning

David Tägtström oljemålning
David Tägtström oljemålning
David Tägtström oljemålning
David Tägtström oljemålning
David Tägtström oljemålning
David Tägtström oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TÄGTSTRÖM, David (1894 -1981): Blomsterstilleben, monogramsignerad och daterad D T. 32, dedikation "Till syster Margit 8/6 1933", olja på pannå, intyg a tergo, 46x33 cm

280210

2014-11-26