Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVENSSON, Roland (född 1910-2003): "Islossning i Storskärgårn", signerad Roalnd S, 241/285, färglitografi, ca 38x50 cm

280218

2014-11-27