Oljemålning efter Louis Leopold Boilly

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

BOILLY, Louis Léopold (1761-1845): efter, Kurtis, olja på pannå, 24x31 cm

Smärre ytskador

280219

2014-11-26