Reinhold Ljunggren färglitografi
2014-11-26
280221
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Blidösund", signerad R. Ljunggren, 44/360, färglitografi, 35x52 cm