Greta Knutson Tzara

Greta Knutson Tzara
Greta Knutson Tzara
Greta Knutson Tzara
Greta Knutson Tzara
Greta Knutson Tzara
Greta Knutson Tzara

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KNUTSON- TZARA, Greta (1899-1983): "Interiör", olja på duk, monogramsignerad GK, 27x35 cm
UTSTÄLLD: Svenskfranska konstgalleriet (etikett a tergo)

280223

2014-11-26