Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NYSTRÖM, John (1888-1945): Kornhamnstorg i Stockholm, signerad och daterad John Nyström 1935, olja på duk, 23x30 cm
280226
2014-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här