Gunnar Brutsewitz färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Motiv från Skeppsholmen, signerad G Brusewitz, 16/280, färglitografi, ca 28x44 cm

280229

2014-11-26