Severin Nilsson oljemålning
Vollendet
2014-11-26
280232
| Höchstes Gebot | 11 000 SEK |
| Schätzwert | 10 000 SEK |
NILSON, Severin (1846-1918): Tvätterska med barn, signerad Severin Nilson, olja på duk, intyg a tergo av Karl Asplund 1943, 87x64 cm
Krackelyr