Severin Nilsson oljemålning
Klubbat för:
11 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
NILSON, Severin (1846-1918): Tvätterska med barn, signerad Severin Nilson, olja på duk, intyg a tergo av Karl Asplund 1943, 87x64 cm
Kuntoraportti
Krackelyr
280232
Päivämäärä:
2014-11-26