Severin Nilsson oljemålning

Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

NILSON, Severin (1846-1918): Tvätterska med barn, signerad Severin Nilson, olja på duk, intyg a tergo av Karl Asplund 1943, 87x64 cm

Kuntoraportti

Krackelyr

280232

Päivämäärä:

2014-11-26