Lasse Åberg blandteknik

Lasse Åberg blandteknik
Lasse Åberg blandteknik
Lasse Åberg blandteknik
Lasse Åberg blandteknik

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅBERG, Lasse (född 1940): Komposition, signerad och daterad Lasse Åberg -87, blandteknik, rammått ca 72x51

280250

2014-11-27