Damarmbandsur Zenith

Damarmbandsur Zenith
Damarmbandsur Zenith
Damarmbandsur Zenith
Damarmbandsur Zenith
Damarmbandsur Zenith
Damarmbandsur Zenith

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DAMARMBANDSUR, 18 k rodinerat vitguld, Zenith, integrerad länk, 1970-tal, längd ca 18 cm, total vikt ca 30 g

Ej funktionstestad, länk med smärre brott, glas med repor

280266

2014-11-27