Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DAMARMBANDSUR, 18 k rodinerat vitguld, Zenith, integrerad länk, 1970-tal, längd ca 18 cm, total vikt ca 30 g
Ej funktionstestad, länk med smärre brott, glas med repor
280266
2014-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här