Harald Lyth färglitografi

Harald Lyth färglitografi
Harald Lyth färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LYTH, Harald (född 1937): "Rodret", signerad Lyth, 1/60, färglitografi, ca 55x43 cm

280268

2014-11-27