Skrivbord
2014-11-27
280291
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKRIVBORD, 1950-tal, med två skåp och hyllor, 134x70, höjd 73,5 cm
Bruksslitage