Hylla bonad björk

Hylla bonad björk
Hylla bonad björk
Hylla bonad björk
Hylla bonad björk
Hylla bonad björk
Hylla bonad björk

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ETAGÈRE, 1900-tal, bonad björk, svarvade ben, tre hyllplan, höjd 77 cm

Bruksslitage

280295

2014-11-27