Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, teak, med tidningshylla, 120x52, höjd 56 cm

Bruksslitage. Skivan med smärre repor och fläckar.

280299

2014-11-27