Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1960-tal, teak, med tidningshylla, 120x52, höjd 56 cm
Bruksslitage. Skivan med smärre repor och fläckar.
280299
2014-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här