Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
QUIST ODGREN, Madeleine (samtida): "The betrayed husband", signerad och daterad Madeleine Quist Odgren -76, olja på pannå, ca 27x35 cm
280303
2014-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här