Madeleine Quist-Odgren oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

QUIST ODGREN, Madeleine (samtida): "The betrayed husband", signerad och daterad Madeleine Quist Odgren -76, olja på pannå, ca 27x35 cm

280303

2014-11-27