Industrilampa Jielde

Industrilampa Jielde
Industrilampa Jielde
Industrilampa Jielde
Industrilampa Jielde
Industrilampa Jielde
Industrilampa Jielde
Industrilampa Jielde
Industrilampa Jielde

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GOLVLAMPA, s.k. industrilampa, 1900-talets första hälft, patinerad metall, etikettmärkt Jielde Brevete Marque France, vikbar

Bruksslitage, märken, smärre buckla

280310

2014-11-27